Sciensano
Volksgezondheid & Surveillance
Zorginfecties & Antimicrobiële Resistentie (NSIH)

NSIH

  -Over
  -Aankondigingen
  -Symposium
  -Contact

Ziekenhuizen

 Infecties

  -Septicemieën
  -Clostridium difficile
  -Postoperatieve wondinfecties
  -Intensieve zorgen

 Antimicrobiële resistentie

  -MRSA
  -MRGN
  -VRE
  -EARS-net BE

 Andere

  -Gebruik van antimicrobiële middelen
  -Handhygiëne
  -Kwaliteitsindicatoren
  -ECDC PPS
  -OST

Chronische zorginstellingen

  -Infecties, antimicrobieel gebruik en resistentie


Registratie tools

-Welke tool voor welke registratie?
-Healthdata
-NSIHwin
-NSIHweb1
-NSIHweb2


NL

NL | FR | EN
Missie | Samenwerking | Presentaties | Publicaties | Contact

Contact

Adres

Sciensano
Operationele Directie Volksgezondheid en Surveillance
Dienst Zorginfecties en antimicrobiŽle resistentie (NSIH)
Juliette Wytsmanstraat 14
B-1050 Brussel

Tel.: +32 (0)2 642 51 11
Fax: +32 (0)2 642 54 10

E-mail informatie NSIHsurveillances: nsih-info@sciensano.be
E-mail doorsturen van data: nsihdata@sciensano.be

Aanmelden als contactpersoon voor een surveillance

Graag het inschrijvingsformulier invullen en opsturen. Meer informatie vindt u in het formulier zelf.

Graag steeds het NSIH nummer van uw ziekenhuis vermelden wanneer u een vraag heeft betreffende de gegevens van uw ziekenhuis.


Medewerkers

Boudewijn Catry
Diensthoofd / Algemeen verantwoordelijke van het NSIH programma
Tel.: +32 (0)2 642 57 64
E-mail: boudewijn.catry@sciensano.be

Naima Benhammadi
Data Manager
Tel.: +32 (0)2 642 54 95
E-mail: naima.benhammadi@sciensano.be

Lucy Catteau
Verantwoordelijke EARS-Net project
Tel.: +32 (0)2 642 57 68
E-mail: lucy.catteau@sciensano.be

Hélène De Pauw
Campagne handhygiŽne
Outbreak support team
Tel.: +32 (0)2 642 57 45
E-mail: helene.depauw@sciensano.be
E-mail: mdro_ost@sciensano.be

Sara Dequeker
Kwaliteitsindicatoren voor ziekenhuishygiŽne in acute ziekenhuizen
Interregproject i-4-1-Health
Tel.: +32 (0)2 642 52 34
E-mail: sara.dequeker@sciensano.be

Els Duysburgh
Surveillance van septicemieŽn in ziekenhuizen
Surveillance van Clostridium difficile infecties in Belgische ziekenhuizen
Kwaliteitsindicatoren voor ziekenhuishygiŽne in acute ziekenhuizen
Tel: +32 (0)2 642 57 44
E-mail: els.duysburgh@sciensano.be

Ana Hoxha
EPIET fellow
Tel.: +32 (0)2 642 57 69
E-mail: ana.hoxha@sciensano.be

Katrien Latour
Verantwoordelijke surveillance MRSA, ESBL, CPE en VRE in acute ziekenhuizen
Studies in chronische zorginstellingen
Tel.: +32 (0)2 642 57 62
E-mail: katrien.latour@sciensano.be

Karl Mertens
Verantwoordelijke surveillances ICU en SSI in ziekenhuizen
Verantwoordelijke EARS-Net project
Tel.: +32 (0)2 642 57 95
E-mail: karl.mertens@sciensano.be

Elisabeth Miller
Outbreak support team
Tel.: +32 (0)2 642 53 28
E-mail: elisabeth.miller@sciensano.be
E-mail: mdro_ost@sciensano.be

Laure Mortgat
Surveillance van Clostridium difficile infecties in Belgische ziekenhuizen
Tel: +32 (0)2 642 57 42
E-mail: laure.mortgat@sciensano.be

Eline Vandael
Verantwoordelijke BeH-SAC: Gebruik van antimicrobiŽle middelen in Belgische ziekenhuizen; ESAC-Net
Tel.: +32 (0)2 642 50 26
E-mail: eline.vandael@sciensano.be

Administratieve medewerkers
Tadek Krzywania       +32 (0)2 642 50 37    
Nathalie Verhocht      +32 (0)2 642 57 37
E-mail: nsih-admin@sciensano.be

(SD2019.02.21)

O Sciensano - OD Volksgezondheid & surveillance - Zorginfecties & antimicrobiŽle resistentie (NSIH) Juliette Wytsmanstraat 14, 1050 Brussel - BelgiŽ; Tel.: +32 (0)2 642 51 11 Fax: +32 (0)2 642 54 10 N